Szintfelmérés

Iskolánkban lehetőséget biztosítunk a beiratkozást megelőzően szintfelmérésre is.

Milyen esetekben javasoljuk az előzetes felmérést?

• Amennyiben a gazdi nem biztos benne, hogy melyik tanfolyam lenne számukra a megfelelő.
  • Amennyiben a kutya - életkora miatt - pont a kutyaovi és a felnőtt tanfolyamok határán áll (7-8 hónapos kor).
  • A gazdi nem biztos a kutya viselkedésében más kutyákkal és/vagy emberekkel szemben.
  • Korábban már jártak másik iskolába és szükséges a képzettségi szint felmérése.
  • A gazdi szeretné előzetesen felmérni az esetleges viselkedési problémákat.

A szintfelmérő foglalkozás ára: 5000 Ft

A szintfelmérő foglalkozások minden tanfolyamkezdést megelőző vasárnap vannak 12 órától. A részvételhez előzetes bejelentkezés szükséges az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, vagy Facebook üzenetben az Akela Kutyaiskola - Rákospalota oldalán.