Napközi

2A napközihez folyamatos a csatlakozás! Jelentkezés és időpont egyeztetés a Facebook csoportban.

Játék, móka, kacagás, kismedence, flyball, engedelmes, agility, őrző-védő, trükktanulás és az elmaradhatatlan szocializáció. Kell ennél több?! Várunk minden négylábút sok szeretettel, ne kelljen otthon unatkozniuk, amíg a gazdik dolgoznak! Ajánljuk kölyökkutyáknak, hiperaktívaknak, játékmániásoknak, napfürdőre vágyóknak, társasági ebeknek, emberközpontúaknak, lakásrombolóknak és bárkinek, akire szeretné a gazdi, hogy ha napközben egy szakértő figyelne.

A napközihez bármilyen korú és nemű, jól szocializált, egészséges kutya csatlakozhat, akinek megvan minden kötelező oltása.

Különböző "csomagok" közül választhattok:

• Sima napközi, ahol a program rengeteg játék a többi kutyussal, kismedencés pancsikolás, pihenés, szocializáció.
  • A sima alapcsomagon túl választhattok különféle extrákat: engedelmes alapok, trükktanítás, amiket az Akela Kutyaiskola oktatói tartanak.

A napközi árát az Áraink menüpontban találod!

Jelentkezés és további információ: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, vagy Facebook üzenetben az Akela Kutyaiskola - Rákospalota oldalán.